Vajda László Zalaegerszegért díjat vehet át

Zalaegerszeg Megyei Jogú Város Közgyűlése zárt ülésen döntött a Zalaegerszegért Díjak adományozásáról. Az idei díjat egyesületünk tiszteletbeli elnöke, tagja, versenyzője Vajda László is átveheti

Zalaegerszeg Megyei Jogú Város Közgyűlése zárt ülésen döntött az idei Zalaegerszegért Díjak adományozásáról. A város rangos díjának átadására december 16-i ünnepségen kerül sor. Az idei ezt a díjat Vajda László, a Zalaegerszegi Tájékozódási Futó korábbi elnökének is odaítélte a város vezetése.

Laci bácsi a város oktatási, kulturális, sport és politikai életében is évtizedeken keresztül dolgozott. A díjra való felterjesztésben többek között a ZTC alapító tagjaként és az egyesületet 24 éven keresztül irányító vezetőjeként a tájfutó sportágban végzett széleskörű tevékenységét is megemlíti a felterjesztő.

Munkájával az egyesületünket is hozzásegítette ahhoz, hogy azt a díjat 2007-ben a ZTC is megkaphassa, melyet akkor az egyesület vezetőjeként vehetett át.

A díjat december 16-án ünnepi keretek között adják át, a Zalaegerszeg Város Önkormányzat Dísztermében.

Gratulálunk Laci bácsinak!

GALÉRIA

TÁMOGATÓK

AquacityZalaegerszeg Megye Jogú VárosTrió nyílászáró